Altyazılı HD Fragman
863 Görüntülenme
İşkence izle
3.5 IMDB Puanı

İşkence izle

(Snuff 102)
Yönetmen
Senaryo Mariano Peralta

Snuff 102 - işkence Film KonusuSnuff 102 Filmi, Neredeyse tüm dünyada yasaklı olan bu film tam bir dehşet örneğidir ki, Mar del plata'da gala yapan filmin yönetmeni gala esnasın'da saldırıya uğramıştır sebebi ise, filmde gerçek ölüm ve psikoliyiji yerle bir eden sahneler kullanmasıdır. Yönetmen Mariano Peralta'nın bu tuhaf aynı zamanda tabuları yerle bir eden filmi, çıkış döneminde tüm dünyada büyük bir ses getirmişti.

Saldırıya uğrayıp ağır yaralanan yönetmen, hiçbir açıklama yapmazken uzun bir süre ortadan kaybolmuştur. Zaten filmi izlemek isteyenlere şu açıklama yapılmıştir. (Kadınların göğüslerine saplanan civiler, maymunlara ve diğer insanlara yapılan çeşitli işkenceler tamami ile gerçektir bunu göz önünde bulundurarak izleyiniz) açıklamasıdır..

Bu tür bir açıklamadan sonra artık sizlerde nasıl karar verirsiniz bilmiyorum ama, Snuff 102 filmi filmi ile alakalı mail adresimize aşırı yoğun bir talep geldiği için eklemek zorunda kaldım. Şahsen ben fragmanına bile bakmadım ama, filmi izleyip değerlendirmek isteyen değerli kullanıcılarımızın yorumlarını çok merak ediyorum. Seyredeger.com iyi seyirler diler..

Not: Bu tarz psikoloji yıpratan filmleri kaldıramayanların, hamile yada midesel problem yaşayanların izlemesini tavsiye etmiyoruz. (AİLE İÇERİSİNDE KESİNLİKLE İZLENİLMESİ TAVSiYE EDİLMEZ!)

İşkence - Snuff 102 Filmi Seyret

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın