TürkçeDublaj HD Fragman
482 Görüntülenme
Kusursuz Yabancı izle
5.7 IMDB Puanı

Kusursuz Yabancı izle

(Perfect Stranger)
Yönetmen
Senaryo Todd Komarnicki, Jon Bokenkamp
Kusursuz Yabancı Film Konusu

En iyi dostunu çok acı bir şekilde kaybeden Ro (Bruce Willis), artık pimi çekilmiş bir bombadır.. En iyi dostu şüpheli bir cinayete kurban gitmiş ve Ro, artık bunu yapanların peşine düşer fakat, bunu yapabilmesi için düşmanlarına yaklaşmanın bir yolunu bulmalıdır..

İz sürmeye başlayan Ro,düşmanlarının ensesinde solumak için onların yakınları ile irtibata geçmeye çalışır.. Yalnız tüm bunları yapabilmrek için çok farklı yollar denemelidir ki, bu denemeleri fazlasıyla risklidir çünkü, kendisini sanal gezegen ve aşk çemberi ile bütünleşen bir dünyaya içerisine atmalıdır.

2007 yapımı Kusursuz Yabancı filmi, Korku ve Suç filmleri arasında yer alan gayet akıcı bir projedir. ABD yapımı Perfect Stranger toplamda 109.dk süreden oluşurken 5.7 imdb puanı elde etmiştir..

Filmin yönetmen koltuğunda James Foley, ismi bulunurken, Senaryosu ise Todd Komarnicki ve Jon Bokenkamp ikilisine aittir.. Önemli kadrosunda Bruce Willis, Giovanni Ribisi, Halle Berry, Richard Portnow isimlerini barındıran film, seyredeger.com farkı ile full hd film izlemeniz için sizlerle. İyi seyirler dileriz..

Kusursuz Yabancı - (Perfect Stranger)

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın