BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!


BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
Altyazılı HD Fragman
1,022 Görüntülenme
7 Dilek izle
5.0 IMDB Puanı

7 Dilek izle

(Wish Upon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Broad Green Pictures, Orion Pictures, Busted Shark
  • Film Süresi 90 dakika
Senaryo Barbara Marshall
7 Dilek – Wish Upon Film Konusu;

Her genç kız gibi ergenlik dönemini sıkıntılı bir süreçte yaşayan Clare'nin hayatı tam anlamıyla işkencedir. Bunalım modundaki kız, sıkıcı okul ve aile hayatının içinde neredeyse kafayı yemek üzeredir. Diğer yaşıtları gezip tozarken, arkadaşlarıyla vakit geçirip eğlenirken Clare, yalnızca kendi içinde yaşadığı tuhaf sorunlarla cebelleşmektedir. Tabi bu sıkıcı hayatı artık geride kalmak üzeredir çünkü, tüm yaşıtları ve diğer akranlarının asla göremeceği bir sürpriz Clare'yi beklemektedir. Bu sürpriz, gizemli bir müzik kutusudur. Bu müzik kutusu Clare'e hayatında istediği 7 Dilek sunmuştur. İstediği bu dilekler gerçek olmuş ve Clare artık mutlu bir kızdır. Hayatında ki herşey hiç olmadığı kadar güzel gitmektedir ama, herşeyin bir bedeli vardır. Peki bu gizemli müzik kutusunun 7 Dilek sunduğu Clare'dan istediği nedir?

Filmin yönetmenini görünce herkesin aklına kesinlikle Annabelle filmi ile sinema vizyonunu yerinden sarsan o muhteşem isim geliyor. Tabii ki John R. Leonetti'den bahsediyoruz. Bu sefer nasıl bir kurgu ile beyazperdeyi altüst edecek göreceğiz. Oyuncu kadrosunda Joey King, Ryan Phillippe, Ki Hong Lee isimlerinin barındığı Wish Upon, Korku filmi ve Fantastik filmler kategorisinde yer buluyor.

90 dakika süreden oluşan Wish Upon filmi, 5.0 imdb puanı ile ödüllendirilmiş ve 14 Temmuz 2017'de gösterime girmiştir. seyre deger filmleri hd kalitede izledikten sonra, değerli yorumlarınızı bekliyoruz. Seyredeger.com iyi seyirler diler..

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın