BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!


BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
1,789 Görüntülenme
Er Ryan’ı Kurtarmak izle
8.6 IMDB Puanı

Er Ryan’ı Kurtarmak izle

(Saving Private Ryan)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amblin Entertainment, Paramount Pictures, Mutual Film Company, DreamWorks SKG, Mark Gordon Productions
  • Film Süresi 169 dakika
Senaryo Robert Rodat
Ödüller 5 Oscar Kazandı. Diğer 74 ödül & 75 adaylık.

Er Ryan'ı Kurtarmak Film KonusuSert ve zorlu geçen bir kış ayının ardından çetin esen rüzgarların bir haberi vardır. Bu haber daha önceden'de solunmuş bir havanın habercisidir. Bu Savaştır! ama bu savaş, bilindik ve duyulduk savaşlardan değildir çünkü, 2. dünya savaşı dünyanın en önemli savaş başlığını içeren konulardan biridir.

Tüm bu olayların içerisinde ise bir kadın, savaşta ki kayıp oğlu James Ryan’ı aramaktadır. Savaşa katılan üç oğluda sağ salim evlerine geri dönmüştür ama James Ryan’dan kesinlikle haber alınamamakta'dır.

Oğlundan bir haber almak isteyen acılı anne, ya ölü yada diri bir haber duymak için başvuru yapmadığı birim kalmamıştır. Son olarak komuta birliğinin üst kademeli Albay'ı John Miller'in yanına gider ve durumu izah eder.

John Miller, acılı anne için ,hiç duyulmamış bir emir verir ve 9 kişilik bir ekip yalnızca Er Ryan için Normandiya, bölgesine konuşlandırılır. Bu ekibin şimdiki görevi ise, ne pahasına olursa olsun. Kurşun yağmuru ve etraftaki parçalanmış kol, bacak çukurların'da Er Ryan'ı Kurtarmaktır.

Özellikle aldığı karar ve verdiği emir sonrası eleştirilerin baş ismi olan John Miller'i sorgulayan bu filmde, fikir ayrılıkları ve bir kişi için 9 askerin tehlikeye atılması en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Dünyanın en iyi filmleri arasında bulunan Saving Private Ryan filmi, gerçekten izlenilmesi gereken bir proje ve mutlaka haz alacaksınız.

imdb top 250 filmleri listesinin 25. sırasında yer alan Er Ryan'ı Kurtarmak filmi, siz değerli kullanıcılarımızın seyir kalitesine verdiği önem adına, en güzel seviyede upload edilmiştir. Seyredeger.com iyi seyirler diler..

Film hakkında detaylı bilgiler (Yerli ve Yabancı) olarak, alt sıradaki sayfalarda mevcuttur.Yabancı kaynak

: Saving Private Ryan

Yerli kaynak

: Er Ryan’ı Kurtarmak

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

10 yorum