BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!

BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
Ok.ru Odnok FRAGMAN
535 Görüntülenme
Kraliçe izle
8.2 IMDB Puanı

Kraliçe izle

(Queen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 146 dakika
Yönetmen
Senaryo Vikas Bahl, Chaitally Parmar, Parveez Sheikh
Ödüller 22 ödül & 21 Adaylık.

Queen Film Konusu


Günlerdir süren hazırlıklar tamamlanmış ve o mutlu gün gelmiştir.. Rani, artık dünya evine girecektir ve inanılmaz bir heyecan içindedir. Ama bu heyecanı çok sürmeden tamamen kabus dolu bir gün başlar çünkü, evleneceği gün nişanlısı Rani'yi yarı yolda bırakarak ortadan kaybolmuştur..

Hayatının şokunu yaşayan Rani, kendini eve kapatır ve inanılmaz bir şuur kaybındadır.. Kendisini iyice bırakmış, bitik bir haldeyken ailesi ve tüm yakın çevresi ona destek olmaktadır.. Tüm çabalara rağmen Rani, geçirdiği ağır depresyonu zarzor atlatmaya çalılır..

Evleneceği admala birlikte bir balayı planları vardı ama terkedilince bu planda suya düşmüş oldu... Rani, alesinin müthiş desteği ile kendisini toparlar ve tekrar hayata tutunur.. Evleneceği admala gideceği balayına tek başına gitme kararı alır ve hayatının en doğru kararını vermiş olur..

Hayatı boyunca Hindistan topraklarımdan adım atmayan Rani, çok farklı kültürlere merhaba diyip, yepyeni arkadaşlar edinecek.. O kadar güzel ortamlara girecek ki belkide iyiki evlenmemeişim diyecektir. İyi seyirler..


2013 yapımı Queen filmi, bazı bölümlerde o kadar duygusal bir formatta ilerliyor ki gerçekten duygulanmamak elde değil.. Gencecik bir kızın yaşadığı bu ağır rol, kendisini ve hayatını gözden geçirmesi için belkide en büyük sınavdı.. Ama o kasvetli bunalım modunu geride bırakarak, vazgeçtiği hayata tekrar tutunmak genç kızın muhteşem geri dönüşünü bizlere aşılıyor..

Tüm olumsuzlukları geride bırakan Rani, belkide şimdiye kadar hiç bu kadar mutlu olmamıştı.. Her şerde bir hayır var derler ama, gerçekten de çok doğru bir söz.. Bazen umulmadık zamanda karşınıza çıkan şer, sizi mutsuz edebilir ama sonrasında'da en mutlu insan olmanızı sağlayabilir..

Genç kız Rani'de tam bu konunun merkezinde bulunan isimdir.. Hint filmleri arasında bulunan Queen 2013 hd izle kalitesiyle sizlerle. İyi seyirler dileriz..
Kraliçe - Queen Filmi Full izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın