19,691 Görüntülenme
4.6 IMDB Puanı

Megan is Missing izle

(Megan Is Missing)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85 dakika
Yönetmen
Senaryo Michael Goi
Megan is Missing Film Konusu

Film Amerikada yaşayan Megan ve Amy adında iki kızın başından geçen yaşanmış olayları konu ediniyor. Yaşları küçük iki kız, internet aleminde takılırken bir tanesi gayet kendini bilen tipteki olgun bir adamla tanışır. Aradan geçen zamanda bu kız, adamla daha samimi olur ve buluşurlar. Adam ilk başlarda kıza arkadaşça bir eylemle yaklaşırken, henüz ergen yaştaki kız bu adamdan etkilenir ve sevgili olmaya karar verir. Adam psikopattan daha beter tam bir canidir aslında ve kızın başına gelecekler gerçek anlamda çok rahatsız edicidir. Adam, kızı kaçırıp rehin alıyor. Yerin altında bir hücrede, zincire bağlayıp çıplak halde şiddet uyguluyor. Kızın bir köpek gibi davranması için yemeğini yerdeki bir kap içerisine koyup, köpek gibi oradan yemek yemesini, yalvarmasını, ağlamasını ve daha bir sürü tuhaf isteklerde bulunarak kıza eziyet ediyor.

Kızın arkadaşı, kaybolan ve haber alınamayan arkadaşı için son derece tedirgindir. Amerika ve dünya ülkeleri ayağa kalkmış, kızın başına neler geldiğini öğrenmek, ve biran önce bulunması için gereken çalışmaların yapılmasını isterler. Adam bu arada, kıza eziyet edip kendini tatmin etmeye devam ediyor. Zavallı kız acımasızca tecavüze uğrayıp artık kendini ölümün kollarına teslim ediyor.

Filmle ilgili daha fazla açıklama yapıp, spoiler vermek istemiyorum. Ayrıca izlediğim için pişman bile oldun diyebilirim. Özellikle en sonda bir sahne var, (varil sahnesi) tamda o sahnede kanınız çekilecek ve ben bu filmi niye, nasıl izledim diyeceksiniz. Megan is Missing, gerçek hayattan alınan hikayesi ile gösterime sunullan Gerilim filmidir. 2011'de vizyona giren film, sinema dünyasını karıştırarak uzun süre dünyada gündem olmuştur.

Öncelikle belirtmek istiyorum! Megan is Missing izlemek isteyen arkadaşlar. Bu film izlediğiniz diğer Korku, Gerilim filmlerine benzemiyor. Tüm bildiklerinizi unutup dikkatle yazdıklarımı öneme almanız rica olunur. Öcelikle kesinlikle 15 yaş altı kişilerin izlememesi, Aile ortamında izlenmemesi, Psikolojik sorunları olanların izlememesi, Bu ve bu tarz, hafızaları silip süpüren filmlerden etkilenenlerin izlememesi, Görselleri aklında tutup etkisinde kalanların gibi, daha sayamadığım birçok detaydan etkilenenlerin kesinlikle izlemesi tavsiye edilmez! Seyredeger.com

Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın