BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!

BETİST'TE HEMEN ÜYE OL 100TL veya 100 FREESPİN HEDİYE + %200 ÇEVRİMSİZ FREESPİN BONUSU!
295 Görüntülenme
Önce Babamı Öldürdüler izle
7.2 IMDB Puanı

Önce Babamı Öldürdüler izle

(First They Killed My Father)
Yönetmen
Senaryo Loung Ung, Angelina Jolie, Loung Ung
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 9 ödül & 27 adaylık.

Önce Babamı Öldürdüler Film Konusu;Toprakları işgal edilen küçük kız Ung, ve ailesi hunharca çalıştırılmak için tahil tarlalarına götürülür. Burada iki lokma yemek ve aynı seviyede su ile beslenirler. Eski hayatlarında ki gibi artık şatafat yoktur ve herkes çalışmak, hakettiği kadarda yemek kazanmak zorundadır. Aradan geçen zamanda küçük kızın babası öldürülür. Yalnızca babasıda değil Kamboçya’yı işgal eden acımasız yönetimin emriyle yaklaşık 3 milyon insan acımasızca katledilmiştir. Khmer Rouge, daha çok güçlenip asker toplamak amacıyla çoluk çocuk kim varsa herkesi savaş ğitim kampına toplar. Savaşçı olarak yetiştirilmek istenen bu küçük çocukların içerisinde 5. yaşındaki Ung'da vardır.

5. yaşındaki bir çocuğunu zorlanmış göç ile başlayan hayatını ele alan film. Ailesi ile birlikte yaşadıkları topraklardan sürgün edilen küçük kız, bu seferde ailesinden koparılıp asker olarak eğitilmek için toplama kampına gönderilir. Burada küçük bedeni ile tanık olduğu şeyler ise, gerçekten onun hayatını sonuna kadar etkileyecek.

2017 yapımı film, Angelina Jolie'nin yönetmenliğini yaptığı, Dram, Biyografi ve Tarihi filmler arasında yer almaktadır. 7.2 imdb derecesi bulunan filmin oyuncu kadrosu ise Mun Kimhak, Phoeung Kompheak, Sareum Srey Moch, Sveng Socheata isimlerinden oluşuyor. Loung Ung'un kitabından sinemaya uyarlanan Önce Babamı Öldürdüler filmi hd kalitede online izlemeniz için, seyredeger.com farkı ile sizlerle. İyi seyirler diler..

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın