735 Görüntülenme
5.7 IMDB Puanı

Bloodshot izle

(Bloodshot: Durdurulamaz Güç)
Yönetmen
Senaryo Jeff Wadlow, Eric Heisserer, Kevin VanHook
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.

Bloodshot: Durdurulamaz Güç Film Konusu


Bloodshot: Durdurulamaz Güç, Dünya teknolojisinin en üst seviyede olduğu bir bilim merkezinde kaybettiği ruhunu tekrar bedenine kazandırılan Ray Garrison (Vin Diesel), ölmeden önce vahim bir cinayete kurban gitmiştir.. Kendisini ve karısını acımasızca katletmişlerdir ama, nanoteklonoji ve dünyanın en iyi bilim insanlarının bir araya gelmesiyle tekrar hayata döndürülmüştür fakat, geçmişe dönük hiç birşey hatırlamamakta'dır..

Ray Garrison'un (Vin Diesel) yeni bedeni ve beyni süper güçlerle donatılmış donanımlı bir seviyededir.. Şimdiki görevi ise kendisi gibi aynı gücler ve teknolojiye sahip bir insanla birlikte çalışmaktır.. Aradan geçen zamanda yeni bedeni ve beyni ile hareket etsede, çok geçmeden geçmişi hatırlamaya çalışacak.. Karısını ve kendisini acımasızca öldüren katillerin peşine düşecek olan Ray Garrison, kendisine bunu yapanların bedelini karşılığını fazlasıyla vererek ödetecektir.

Başrollerde özellikle Hızlı ve Öfkeli Serisi ile sinema severlerin gönüllerinde taht kuran Vin Diesel, yer alırken kendisine Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell isimleride eşlik ediyor.. Bilim kurgu ve Aksiyon tarzında ilerleyen Bloodshot: Durdurulamaz Güç 2020 yapımıdır.

ABD ve Çin ortak yapımı olan Bloodshot filmi, toplamda 109dk süreden oluşmaktadır.. Senaryosunda imzası olan altı kişinin isimleri ise Jeff Wadlow, Eric Heisserer, Jeff Wadlow, Kevin VanHook, Bob Layton, Don Perlin'den oluşuyor.. Yönetmen koltuğunda Dave Wilson'un yer aldığı filmi Türkçe dublaj ve Altyazılı film izle kalitesi ile sorunsuz izleyebilirsiniz.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın